11°C pochmurno z przejaśnieniami

NASZE NAJPIĘKNIEJSZE - KONCERT - LUBELSKA FEDERACJA BARDÓW (wygasło)

NASZE NAJPIĘKNIEJSZE - KONCERT - LUBELSKA FEDERACJA BARDÓWcena: 40 PLN

We wrześniu kameralny skład grupy wystąpił w stolicy Podlasia. Koncert cieszył się ogromnym powodzeniem - publiczność nagradzała zespół gromkimi brawami, wielokrotnie na stojąco.
Muzycy zapragnęli wówczas ponownie wystąpić dla białostoczan.
Rok 2018 jest dla zespołu czasem wyjątkowej premiery - artyści zapowiedzieli album, na którym znajdzie się 16 autorskich utworów, napisanych między innymi przez lidera formacji - charyzmatycznego Jana Kondraka, którego publiczność zdążyła już pokochać. Co ważne - płyta "Bardziej" będzie składała się z samych premierowych utworów.
Producentem muzycznym płyty i aranżerem jest gitarzysta zespołu Piotr Bogutyn, realizatorem nagrań oraz wykonawcą miksu i masteringu jest Adam Drath.
Lubelska Federacja Bardów jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej. Jest to więc oryginalna formacja estradowa proponująca własne rozumienie rozrywki. To niespotykana potęga głosów, a także wyjątkowa dbałość o stronę muzyczną i tekstową.
Na koncercie w Białymstoku usłyszymy piosenki wybrane z całego dorobku, najchętniej słuchane przez publiczność, często wykonywane wspólnie z nią; głównie z płyt pt. Imperium, Tygiel i tej najnowszej - Bardziej.

Obowiązuje rezerwacja biletów. Można to zrobić telefonicznie - tel. 501 485 333 lub wysyłając e-maila na adres [email protected]

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-04-19 09:04:00