Kino Helios zaprasza na film „Fuga”. U nas można wygrać podwójne zaproszenie

Kultura, Helios zaprasza „Fuga” można wygrać podwójne zaproszenie - zdjęcie, fotografia
PAŹ 24
Kino Helios w Galerii Atrium Biała, ul. Czesława Miłosza 2 godz: 13:00

W najbliższy czwartek, 24 października, w kinie Helios w Galerii Atrium Biała w ramach cyklu Kultura Dostępna, czyli dobre, polskie kino za jedyne 10 zł, zostanie wyświetlony film pt. „Fuga” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. Ponownie mamy do wygrania w konkursie jedno podwójne zaproszenie na czwartkowy seans.

Opis filmu

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości.

Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?

KONKURS

Kolejny raz wspólnie z Kinem Helios przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na czwartkowy seans Kultury Dostępnej. Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie: jak nazywa się choroba, w wyniku której człowiek traci pamięć. Należy podać nazwę tej choroby.

Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach na naszym redakcyjnym fanpage na portalu Facebook. Spośród prawidłowych odpowiedzi Sierotka Marysia wylosuje zwycięzcę, który otrzyma podwójne zaproszenie na film „Fuga” w Kinie Helios w Galerii Atrium Biała.

Przypominamy jeszcze w tym miejscu, że w 2019 roku, seanse Kultury Dostępnej odbywają się w każdy czwartek w dwóch porach, o godz. 13:00 oraz o godz. 18:00.

(BL)

Kino Helios zaprasza na film „Fuga”. U nas można wygrać podwójne zaproszenie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama