Reklama

Konrad został odnaleziony - dziękujemy Wam za pomoc!

Mamy dobre wiadomości: policja po kilkunastu dniach poszukiwań odnalazła 15-letniego zambrowianina Konrada, o zaginięciu którego informowaliśmy.

- Chłopak cały i zdrowy został odnaleziony przez policjantów - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Zambrowie. 

Przypomnijmy: zambrowscy policjanci prowadzili intensywne poszukiwania 15-latka, który 8 czerwca 2026 roku, po raz kolejny samowolnie oddalił się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Z ustaleń mundurowych wynika, że nieletni przebywał w Zambrowie na przepustce z Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Witkowie, gdzie na co dzień jest umieszczony.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w nagłośnieniu zaginięcia. Każde udostępnienie, komentarz i reakcja mogła mieć wpływ na odnalezienie Konrada. To zarazem dowód, że kiedy zaginie członek naszej społeczności to pomoc nadejdzie. 

Reklama

To ważne, abyśmy pamiętali o tym, kiedy okaże się, że jeden z naszych bliskich, przyjaciół lub znajomych zaginie. Poczucie, że nie jesteśmy sami w poszukiwaniach i można liczyć na życzliwość, pomoc, reakcję i wsparcie jest tak samo cenna jak udostępnienia apelu o zaginionym. 

Dlatego dziękujemy Wam za udział w akcji poszukiwania i śpieszymy z informacją: koniec był szczęśliwy. 

Dzięki. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo ddb24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości