Fani energetycznych brzmień i chwytliwych melodii w naszym regionie mogą już szykować się na najgorętszą imprezę tego weekendu. Po spektakularnym sukcesie ubiegłorocznej edycji, do Wysokiego Mazowieckiego powraca wielkie muzyczne show. Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca 2026 roku, tereny przy Miejskim Ośrodku Kultury zamienią się w wielki parkiet pod gołym niebem.
Pierwsza odsłona gali okazała się absolutnym hitem i na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez w Podlaskiem. Rok temu tłumy bawiły się przy hitach grup BOYS czy Top Girls, a fani dopytywali o kontynuację. Burmistrz Jarosław Siekierko nie miał wątpliwości – zapadła decyzja o organizacji kolejnej edycji. Na wydarzenie ściągają nie tylko mieszkańcy okolicznych gmin, ale również goście z Białegostoku i sąsiednich powiatów, szukający doskonałej, wakacyjnej rozrywki.

Tegoroczny program zapowiada się niezwykle widowiskowo, a zaproszeni artyści to absolutna czołówka polskiej sceny tanecznej. Koncertowy maraton startuje punktualnie o godzinie 17:00. Przed podlaską publicznością wystąpi aż sześć uwielbianych zespołów: MIG, Bayera, Andre, Milano, Raider oraz Menelaos. Ich klipy generują dziesiątki milionów odsłon w sieci, co gwarantuje zabawę na najwyższym poziomie. O genialną atmosferę i humor pod sceną zadba prowadzący imprezę niezastąpiony Didżej Mietek.
Na to wyjątkowe święto muzyki plenerowej serdecznie zapraszają Burmistrz Wysokiego Mazowieckiego Jarosław Siekierko oraz Dyrektor MOK Anna Kamińska. II Gala Disco Polo to idealna propozycja dla paczki znajomych oraz całych rodzin, które chcą spędzić czas na świeżym powietrzu. Oprócz koncertów gwiazd organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje i niepowtarzalny klimat. Co najważniejsze – wstęp na wszystkie koncerty jest całkowicie wolny!
Wybieracie się w sobotę do Wysokiego Mazowieckiego? Na występ którego zespołu czekacie najbardziej? Dajcie znać w komentarzach i udostępnijcie artykuł znajomym, z którymi ruszycie pod scenę!
Przemysław Sarosiek
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze