Manipulacja i kłamstwo sposobem na życie. Czy tak działa OMZRiK oraz LPM? Cz. II

Wiadomości, Manipulacja kłamstwo sposobem życie działa OMZRiK - zdjęcie, fotografia

Od razu informujemy, że część druga o działalności osób, które wyspecjalizowały się w wyciąganiu od ludzi pieniędzy nie jest na pewno częścią ostatnią. Będą kolejne, bo sposób działania i żerowania na ludzkich emocjach jest o wiele większy niżeli kary, jakie tak zwani działacze społeczni już muszą ponieść i z pewnością jeszcze poniosą. Przedstawiamy jak działa fundacja – Ludzie Przeciw Myśliwym.

Wczoraj podawaliśmy informacje, z których nie ucieszy się ani Rafał Gaweł walczący o to, żeby nie pójść do więzienia, ani jego prawa ręka – Konrad Dulkowski. Obydwaj zajmują się działalnością, która bardziej ma związek z graniem na ludzkich emocjach i dzięki temu pozyskiwaniem pieniędzy od tych, którzy ulegli szerzonej przez nich propagandzie, niżeli na realnej pomocy. Opisaliśmy pokrótce działalność Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który głównie zajmuje się piętnowaniem określonych postaw, bo na pewno nie pomocą poszkodowanym. Dziś szerzej przedstawiamy działalność drugiej, działającej podobnie i założonej niedawno fundacji – Ludzie Przeciw Myśliwym.

Ten profil na Facebooku jest chyba najbardziej znany Polskiemu Związkowi Łowieckiemu, który niejednokrotnie prostował rewelacje zamieszczane na fanpage Ludzie Przeciw Myśliwym. Znany jest on także hodowcom zwierząt oraz leśnikom. Znany jest również policji, prokuraturze, sądom i … komornikom, którzy zajmują konta, na jakie wpływają pieniądze ze zbiórek. Konta zresztą się zmieniają. Najpierw należały do Stowarzyszenia Teatralnego Dom na Młynowej Teatr Trzyrzecze z siedzibą w Warszawie. Natomiast od 6 kwietnia 2017 roku działa Fundacja LPM – Ruch na Rzecz Obrony Praw Zwierząt i Ludzi zarejestrowana dokładnie pod tym samym adresem co Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych z tym samym fundatorem w osobie Rafała Gawła oraz prezesem Konradem Dulkowskim. Ta fundacja jest nowym bytem z innym zupełnie kontem, które najprawdopodobniej jeszcze nie zostało zajęte.

Z w/w rachunków prowadzone są liczne postępowania egzekucyjnego zarówno przez sądowe, jak i administracyjne organy egzekucyjne. Łączną egzekucję z rachunku prowadzonego przez Alior Bank SA przejął Dyrektor Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku. Z rachunku prowadzonego przez Bank Ochrony środowiska SA łączną egzekucję przejął Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego Warszawa Śródmieście. Natomiast egzekucję z rachunku prowadzonego przez Bank Kasa Opieki SA łączną egzekucję prowadzi Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza” – czytamy w piśmie komornika, jakie zamieścił Polski Związek Łowiecki na swoim facebookowym fanpage.

Krótko po tym kiedy komornik poinformował Polski Związek Łowiecki, iż nie jest w stanie zająć żadnego konta, bo wszystkie już są zajęte, Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił, aby z zajmowaniem kont wstrzymać się do zakończenia całego postępowania. Tylko czy wówczas będzie co zajmować? To raczej wątpliwe. Jeszcze bardziej wątpliwe jest to, że skoro konta na różnych rachunkach bankowych są pozajmowane, z czego jest opłacana szeroko opisywana na fanpage Ludzie Przeciw Myśliwym pomoc zwierzętom, ściganie tak zwanych bandytów, sadystów, morderców, o których bliżej nic nie wiadomo oraz jak piszą na swoim fanpage osoby go prowadzące – walka z myśliwską mafią?

Naszą misją jest zmienić odbiór społeczny działalności myśliwych. Uważamy że jest to środowisko zdeprawowane i korzystające z niezasłużonych przywilejów. Ilość przypadków łamania prawa przez członków PZŁ, wynikających bezpośrednio z działalności w tej organizacji jest porażająca. Zbieramy te informacje , katalogujemy gdy nadejdzie czas złożymy wniosek do prokuratury w którym wykażemy że działalność PZŁ może mieć znamiona grupy przestępczej. Dzisiaj mamy udokumentowane ponad 200 przestępstw dokonanych przez członków PZŁ na które PZŁ mimo wiedzy o nich nie zareagowało . Tylko tak dalej panowie” – to wpis z jednego konta na Facebooku – Ludzie Przeciw Myśliwym.

Dodajmy, fanpage o podobnej nazwie znajdziemy dwa na Facebooku. Zamieszczone są tam podobne informacje oraz posty. Jeden to właśnie Ludzie Przeciw Myśliwym, drugi – Leśny Patrol Ludzie Przeciw Myśliwym. Obydwa grają na ludzkich emocjach, czyli identycznie jak to się dzieje z OMZRiK. Bo o efektach działań oraz licznych tropów prowadzących do skazania przestępców, jakoś nie ma komu poinformować.

Nasze działania są realne. Stawiamy przed sądami przestępców znęcających się nad zwierzętami. Jesteśmy legalnie działającym stowarzyszeniem, publikujemy raporty finansowe, by zachować niezależność naszą działalność związaną z obroną praw zwierząt finansujemy wyłącznie z waszych wpłat oraz tego co sami wypracujemy jako stowarzyszenie. Nikt nie może nam niczego zakazać lub nakazać, jesteśmy autonomiczni i konsekwentni w działaniach” – to także informacja z facebookowego konta Leśny Patrol Ludzie Przeciw Myśliwym.

Szukaliśmy stawiania przed sądem przestępców, ale ich nie znaleźliśmy. Jeszcze bardziej interesowały nas raporty finansowe. Na fanpage ich nie ma. Więc zajrzeliśmy na stronę internetową. Zresztą poszukajcie sami, bo długo to nie zajmie – strona tutaj. Co ciekawe, praktycznie wszystkie organizacje zajmujące się działalnością publiczną, publikują własne informacje, chwalą się tym co robią, publikują zdjęcia ze wspólnych spotkań, pokazują, komu i jak udzielono wsparcia, a także z kim współpracują. Konia z rzędem tym osobom, które wskażą podobne informacje na stronie https://www.fundacjalpm.pl/ albo tej: http://www.trzyrzecze.pl/#/!donacja/c1fbi lub chociaż na https://www.omzrik.pl/. Nic, zero, ani słówka i żadnych raportów. Nigdzie nie znajdziemy również statutu fundacji LPM – Ruch na Rzecz Obrony Praw Zwierząt i Ludzi.

Pytaliśmy różnych ludzi zajmujących się pomocą zwierzętom z naszego regionu o tę fundację oraz jej tak zwaną pomoc. Niestety, nikt nie przekazał nam niczego dobrego na temat fundacji pana Gawła i Dulkowskiego. Wszędzie słyszeliśmy wyłącznie o manipulacjach, które mają służyć do pozyskiwania darowizn od nieświadomych prawdziwej działalności. Bo tej realnej działalności w terenie nikt z pytanych przez nas na Podlasiu osób nie kojarzy. Jedną z takich manipulacji prostował zresztą kilka dni temu Polski Związek Łowiecki:

SZCZYT MANIPULACJI LPM

▶ Łania, za którą na myśliwych wylano wiadro pomyj, faktycznie zginęła w kolizji drogowej w 2015 w Hiszpanii

LPM opublikował kolejny post, który miał wzbudzić emocje. Na pierwszy rzut oka widać, że gatunek zwierzęcia znajdujący się na zdjęciu nie występuje w Polsce, a opis jest zmanipulowany. Nie trudno było odnaleźć oryginalne zdjęcie, które w 2015 obiegło media społecznościowe w HISZPANII. Łania nie zginęła z rąk myśliwych, ale straciła życie w wyniku kolizji drogowej. Posty umieszczane przez LPM znane są z manipulacji i mają na celu wzbudzenie emocji, jednak w tym przypadku to już żenujące kłamstwo.

#stopmanipulacjomLPM” – czytamy na fanpage organizacji.

Nieco wcześniej przed tym wpisem profil Ludzie Przeciw Myśliwym opublikował zdjęcie martwej sarny z młodym oraz opatrzył przejmującym wpisem: „MYŚLISTWO TO NIE TRADYCJA ! MYŚLISTWO TO BEZMYŚLNE MORDOWANIE ZWIERZĄT DLA ZABAWY !

Czy uważacie że człowiek który patrzy z uśmiechem na dziecko próbujące wtulić się w martwe ciało swojej mamy, którą przed chwilą własnoręcznie zastrzelił jest normalny?

Komentarzy masa, internauci wskazywali wielokrotnie na manipulację, ale profil Ludzie Przeciw Myśliwym nie sprostował informacji, ani nie zamieścił żadnych przeprosin za wprowadzenie w błąd. Za to kolejny raz, jak przy każdym wpisie, prosi ludzi o wpłaty na konto i zapewnia o publikowaniu raportów finansowych. Dodamy jeszcze, że praktycznie większość myśliwych, która próbowała prostować zamieszczane informacje na tym szkalującym ich profilu jest zablokowana. Aktywnych jest bardzo wiele fałszywych kont, które najczęściej podzielają zdanie prowadzących fanpage Ludzie Przeciw Myśliwym. Komentarze niepochlebne albo są kasowane a użytkownicy blokowani, albo zasypywani są natychmiast wpisami fałszywych kont, które mają uwiarygadniać jakieś działania prowadzone przez nikomu prawie nieznanych wolontariuszy LPM.

To nie koniec informacji o działalności dwóch dziwnych fundacji, które przy dokładniejszej analizie, wydają się służyć wyłącznie do pozyskiwania wpłat od różnych osób. Wpłaty z pewnością się przydadzą, ale bardziej na kolejne procesy i prawników. Nasza redakcja również złoży stosowne zawiadomienie przeciwko osobom prowadzącym obydwie fundacje. Szczegóły podamy jeszcze w tym miesiącu.

(Agnieszka Siewiereniuk – Maciorowska/ Foto: zrzut ekranu z portalu  Facebook)

Reklama

Manipulacja i kłamstwo sposobem na życie. Czy tak działa OMZRiK oraz LPM? Cz. II komentarze opinie

 • ljl - niezalogowany 2018-01-12 14:48:44

  Na tej samej zasadzie działa Tadeusz Rydzyk ale jemu się jednak do tyłka nikt nie dobiera... Debila przed nim samym nikt nie obroni, jak ludzie chcą płacić kasę na darmo to niech płacą

 • Gość - niezalogowany 2018-01-13 02:49:17

  Nie do konca jestescie tacy święci za jakich chcecie uchodzić. Jest kilka przypadkow z ostatnich lat za ktore nie zostaliscir rozliczeni:skorowanie zywego jeszcze jelenia, polowanie Szyszki na bazanty hodowlane, polowaniea bez wpisu do książki polowań, postrzelenie dziewczynki na terenie stadniny. Problemem PZŁ jest to ze nie potraficie sami wyciągnąć konsekfencji wzgleden nieuczciwych mysliwych. A na koniec mowiac kolokwialnie daliście dupy przy pomorze afrykanskim swin.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-13 08:18:28

  A propo twoich zarzutów. Właśnie o tym jest ten artykuł. Za bardzo wierzysz mediom. A odpowiadając na zarzuty to tak. Po pierwsze nie obiegla(skóruje) się zwierzyny przed wypatroszeniem. Po drugie dlaczego my mamy odpowiadać za działania Szyszko? Po trzecie jeżeli myśliwy nie wpisał się do książki to nie mam zamiaru go bronić jest to ewidentnie jego wina i powinien ponieść za to konsekwencje(nie mierze wszystkich jedna miarka bo w każdej społeczności trafiają się czarne owce). Po czwarte zrykoszetowany bądź odbity srót od dachu spadający na toczek to nie jest postrzał.

 • mysliwy - niezalogowany 2018-01-13 10:09:00

  do Gosc czlowieku... włącz synapsy ... jaki wpis do ksiazki jak to bylo polowanie zbiorowe. I tacy jak Ty piszac glupoty wprowadzaja dezinformacje

 • Gość - niezalogowany 2018-01-13 23:32:20

  I co z tego ze to był rykoszet, tak ciężko było dojść do wniosku ze może jednak polowanie jest za blisko. Po drugie z kim polował wtedy Szyszko a z łowczym krajowym Blochem. Chyba powinien pan łowczy znać Prawo Łowieckie? Co do tego nieszczesnego jelenia to był jeszcze żywy gdy mysliwi wzieli sie do skòrowania. Panowie wychowalem sie na wsi i żaden ze znanych mi gospodarzy nie zaczoł patroszczyć swini przed upewnieniem sie czy jest martwa. I po jaka cholere to jeszcze nagrywać i chwalic sie w sieci? A co do tego wpisu do książki to nie wiem o którym polowaniu mowa. Jst to nagmina patologia.

 • Gość 2 - niezalogowany 2018-01-16 11:53:59

  Nagminna patologia to jest to, że nie wiecie o czym jest mowa!

 • lonely wolf - niezalogowany 2018-01-18 15:59:55

  komentarze trochę marne , ale dzięki serdeczne dla ludzi odsłaniających choćby część manipulacji -fundacji /tak się jakoś zrymowało/, mam z częścią z nich do czynienia zawodowo i nierzadko szlag mnie trafia na ich : arogancję, bezczelność, nieuctwo, bezkarność a z drugiej strony -doskonały dostęp do mediów i prymitywną choć skuteczną socjotechnikę. znam też fundacje przyzwoite , kompetentne i profesjonalne - np. Animal Welfare Foundation- Frankfurt, TSB -Zurich . pozdrowienia

 • CARVER - niezalogowany 2018-01-21 20:20:31

  A tak wygląda ta reprezentacja całego polskiego narodu na manifestacji... szkoda słów... https://youtu.be/h5lsv6Dz5_0

 • gość 2018-02-19 23:22:22

  myślistwo w każdej formie to morderstwo. Myśliwi to mordercy. Niesłychane jest to, że w kraju takim jak Polska- nazywającym się katolickim- legalnie i masowo dochodzi do bestialskich praktyk mordu na braciach mniejszych. Nikt kto przyczynia się do cierpienia i śmierci istot czujących nie powinien nazywać się katolikiem.

 • gość 2018-02-22 22:48:29

  "legalnie i masowo dochodzi do bestialksich praktyk mordu na braciach mniejszych" HAHAHAHAHA No nie mogę, nie będę mógł zasnąć ze śmiechu :D Umysłowa patologia jednak nie zna granic :D

 • Gość - niezalogowany 2018-02-26 18:56:10

  Ty się nawet nie łapiesz do tej patologii, szczochu.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-26 22:20:41

  Człowieku wypowiadasz się na temat łowiectwa i pochodzić że wsi? Sam wiesz jakie szkody wyrządza zwierzęta. Jeżeli nie będzie myśliwych to idąc slkepu nie będzie Cię stać na podstawie produkty spożywcze. Nie pójdziesz do lasu bo będziesz się bał wyjść z domu. Nie wierzysz obejrzyj sobie film Hannibal do dowiesz Się co dzik robi z człowiekiem. To samo jest z fermami zwierząt futerkowych. Likwidacja ich podniesie cenę o 50% nawet. A utylizacja pozostałości z ferm tyko podniesie zanieczyszczenie powietrza. Zacznijcie ludzie myśleć bo to co piszecie o myśliwych to paranoja. Do mnie przyjeżdża myśliwi pilnują mi upraw, jeżeli chodźi o odszkodowanie to wypadają. Maja dyżury całymi nocami na 14 ha kukurydzy. Gdy nie ich zaangażowania straty w moich uprawach przekroczyły by 50 procent. Zacznijcie myśleć o tyle was poproszę.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-26 22:43:07

  "Nikt kto przyczynia się do cierpienia i śmierci istot czujących nie powinien nazywać się katolikiem." I tu padłem na atak śmiechu. Powiedz to katolikom wpierniczającym schabowego albo pieczone udko z kurczaka podczas niedzielnego obiadu po sumie.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-27 07:48:18

  Gaweł gdzie się da łupi forsę, a przypuszczam ,że dobro zwierząt ma w tyle. Nawet zbierali forsę na wykup krowy uciekinierki, która już była wykupiona przez starostę nyskiego - niestety podczas odlowu padła....ale co tam byle barany forsę płaciły. Za coś trzeba żyć, wkrótce chrzciny to też kasa się przyda :)

 • Zdzislaw Panasewicz 2018-02-28 00:44:07

  Dzięki Pani Agnieszko za artykuł. Społeczeństwo trzeba ostrzegać przed oszustami. W tej całej sprawie dziwi mnie tylko nierychliwość sądu, przez co Gaweł wciąż jeszcze chodzi po wolności i naciąga naiwnych.

 • Zdzislaw Panasewicz 2018-02-28 00:44:32

  Dzięki Pani Agnieszko za artykuł. Społeczeństwo trzeba ostrzegać przed oszustami. W tej całej sprawie dziwi mnie tylko nierychliwość sądu, przez co Gaweł wciąż jeszcze chodzi po wolności i naciąga naiwnych.

 • Zdzislaw Panasewicz 2018-02-28 01:36:14

  To Gaweł jeszcze nie siedzi? Mam nadzieję, że wymiar sprawiedliwości nie zapomniał o nim.

 • gość 2018-03-19 12:45:16

  Pomyślmy Zbliża się termin ważnych decyzji w Sejmie, które jak pokazał czas - mocno zmieniły dotychczasowe zasady polowań. Mamy artykuł, który jak przykazuje dziennikarska rzetelność, "daje się wypowiedzieć" każdej ze stron. Brawo Pani Agnieszko. To jest dopiero dziennikarstwo zaangażowane. Niezależnie, czy LPM to oszuści czy nie, jest cała masa ludzi, którym nie podobają się praktyki stosowane przez myśliwych. I nawet jeśli LPM zniknie, to na to miejsce powstaną kolejne organizacje. I mówienie o tradycji tego już nie zmieni.

 • Cola - niezalogowany 2018-06-10 23:47:29

  Zastanawiam się czy autorka posprawdzała sama wiele faktów jest tutaj nie prawdą. Zanim zacząłem pomagać LPM sprawdziłem wyroki sądowe i sprawy w których uczestniczy Gaweł. Ten Pan pomógł przyrodzie więcej niż połowa Polaków razem wzięta. Samymi pozwami sądowymi przeciwko myśliwym zrobił tak dużo dobrego, że jego złamanie prawa aby uzyskać środki finansowe dla przyrody czasami nie legalnie można pominąć. Jest dzisiejszym Robin Hoodem, który nie mając pieniędzy na walkę ze złem złamał prawo by je pozyskać Proszę posprawdzajcie sprawy sądowe (sygnatury akt) a dowiecie się jak Gaweł powstrzymał w Polsce myśliwych. Chyle czoła Przed tym Panem.

 • gość 2018-06-11 00:18:46

  Zastanawiam się czy autorka posprawdzała sama wiele faktów jest tutaj nie prawdą. Zanim zacząłem pomagać LPM sprawdziłem wyroki sądowe i sprawy w których uczestniczy Gaweł. Ten Pan pomógł przyrodzie więcej niż połowa Polaków razem wzięta. Samymi pozwami sądowymi przeciwko myśliwym zrobił tak dużo dobrego, że jego złamanie prawa aby uzyskać środki finansowe dla przyrody czasami nie legalnie można pominąć. Jest dzisiejszym Robin Hoodem, który nie mając pieniędzy na walkę ze złem złamał prawo by je pozyskać Proszę posprawdzajcie sprawy sądowe (sygnatury akt) a dowiecie się jak Gaweł powstrzymał w Polsce myśliwych. Chyle czoła Przed tym Panem.

 • gość 2018-06-24 07:20:35

  to jak w końcu było NAPRAWDĘ z tą sarną i jej małym, bo jakoś tego w artykule nie widziałam?

 • Gość - niezalogowany 2018-07-14 13:39:46

  Likwidacja ferm podniesie koszt futer o 50 % , ale na chuj w 21 wieku gowniane futra, kiedy poliestry grzeja szybciej, schna blyskawicznie i sa rozcigliwe. Poza tym przypadki w ktorym debile strzelaja do ludzi bo nie widza obiektu ruszajacego sie, jak kurwa mozna oddac strzal nie wiadomo do czego, skoro powinniscie trafiac zwierze w wyznaczone miejsca. Po drugie zadne wyzwanie matoly srzelaja z mniej niz 10 metrod od ambon wchodzac na ambone mozna sie o kosci rozjebac rzucone dla dziwkow. bo frajerzy nawet nie umieja zabic z wiekszej odlegosci. Myslistwo to paranoja dla wiesniakow z iq

 • Gość - niezalogowany 2018-10-27 09:36:03

  Wojna jest nie unikniona za pare lat moze kilka dziesiąt , Zobaczymy kto ich bedzie bronił. Będą wpier........c trawę.

 • gość 2018-10-28 09:15:21

  Człowieku... widziałes kiedyś Jelenia ? wiesz jaką to ma wagę i jaką siłę ? zdajesz sobie sprawę z tego co by zrobił z człowiekiem który żywcem chciałby go obielić ? 2ga sprawa, spadająca śrucina nie jest w stanie wyrządzić nikomu krzywdy, stąd przepisy mówiace o strzale pod kątem minimum 60 stopni w górę, to że wiatr zawiał i śrucina ważąca niepełny gram spadła komuś na toczek nie oznacza że zostały złamane przepisy. i 3cia sprawa powstrzymywać w Polsce Myśliwych... hym.. niech Pajac wyjdzie w świat i powstrzyma tak myśliwych w całej unii :D zauważyłem pewną zależność, w konfliktach z myśliwymi najczęściej uczestniczą ludzie totalnie nieświadomi, i niedouczeni (może i po studiach na jakiejś lewej uczelni ale nadal bez wiedzy) którzy albo rzeczywiście kłócą się z nieświadomości, albo robią krzyk bo próbują zaistnieć i pokazać się gdzieś gdzie ktoś im może przyzna rację - bo w życiu nic innego im nie wyszło ;)

 • BaranskiA - niezalogowany 2018-10-28 14:14:16

 • gość 2018-10-28 18:42:08

  i tak robią więcej niż inni, by uchronić zwierzęta przed patolą, jaką są myśliwi

 • Gość - niezalogowany 2018-10-28 19:37:16

  Brawo:)

 • gość 2018-10-29 11:52:06

  "Szukaliśmy stawiania przed sądem przestępców, ale ich nie znaleźliśmy." Tutaj jest przykład sprawy skierowanej przez LPM do sądu: https://www.facebook.com/325356154277382/photos/pcb.1551853008294351/1551852674961051/?type=3&theater

 • gość 2018-10-29 11:59:12

  "Szukaliśmy stawiania przed sądem przestępców, ale ich nie znaleźliśmy." Tutaj jest przykład sprawy skierowanej przez LPM do sądu: https://www.facebook.com/325356154277382/photos/pcb.1551853008294351/1551852674961051/?type=3&theater

 • gość 2018-10-29 12:02:26

  Kolejny, starszy przykład: https://www.facebook.com/325356154277382/photos/pcb.1534318683381117/1534318143381171/?type=3&theater

 • gość 2018-10-29 12:06:44

  "Szukaliśmy stawiania przed sądem przestępców, ale ich nie znaleźliśmy. " Widzę, że specjalnie jest to tak sformułowane, aby z kolei Tobie nie można było zarzucić kłamstwa. Choć w sumie i tak można, bo jeżeli byś faktycznie szukała, to bez trudu znalazłabyś multum skanów z postanowień sądu na facebookowej stronie LPM. Manipulacją i kłamstwem jest więc powyższy artykuł.

 • Agnieszka Siewiereniuk Siewiereniuk 2018-10-29 12:26:06

  Gościu, jak już chcesz manipulować to rób to udolnie. Podane przez ciebie przykłady pojawiły się po ponad pół roku od napisania artykułu. Na słowo "przepraszam" nawet nie liczę od takiego cienkiego manipulanta. Żegnam

 • gość 2018-10-29 13:31:56

  No to w takim razie pod wpływem Twojego artykułu zaczęli masowo zgłaszać sprawy przeciw myśliwym do sądów i prokuratur. Gratuluję ;)

 • GośćIrena - niezalogowany 2018-11-22 12:17:09

  Ciężko dowiedzieć się prawdy.Ale jeżeli choć jedno sumienie zostanie wzruszone cierpieniem zwierząt to jest cel osiągnięty.Myślistwo to pasja zboczeńców którzy mordują dla zabawy ...

 • gość 2018-12-10 04:02:20

  tak, tak, jak nie będzie myśliwych, to świat się zawali. śmiech przez łzy jak się czyta takie głupoty. Przez 50 lat nie widziałam dzika w okolicznych lasach, tak żeście pomordowali. Jak wam tak zwierzęta przeszkadzają, to wynocha do miast i tam siedzieć. Kłusownictwo, również to legalne, zwane myślistwem, powinno być zabronione i karane więzieniem. Do regulacji populacji zwierząt można stworzyć strukturę państwową. Wcale do szczęścia nie są nam potrzebni myśliwi, którzy czerpią korzyści psychiczne i fizyczne z mordowania. czasy się zmieniły, nawet chłop psa na łańcuchu nie trzyma

 • Gość - niezalogowany 2019-01-03 01:04:10

  Gardzę myśliwskim ścierwem .

 • gość 2019-01-04 21:24:50

  oh oh co za "wspaniały" artykuł pani Agnieszko. Pytanie tylko- kto tutaj manipuluje... pewnie teraz wszystkie myśliwkie ścierwa się podniecają tą "prawdą" jaką pani tu trochę nieudolnie nabazgrała

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 06:28:26

  Nie wspierałam ich finansowo, ale dla mnie wszyscy, którzy sprzeciwiają się mordowaniu zwierząt dla zabawy nie są ludzmi, kto z Was pójdzie do lasu i zastrzeli sarnę, dla mnie spotkanie jej w lesie jest wielkim przeżyciem, oczywiście dzikiej i wolnej, myśliwi dokarmiają zwierzynę wokół ambon, a pozniej w łatwy sposob mordują, po co im te piorka przy kapeluszach i trąbki, jakieś chore to wszystko, wystarczy popatrzeć na ich gęby, żeby wiedzieć, kto to to jest.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-05 06:41:19

  Nie wspierałam ich finansowo, ale dla mnie wszyscy, którzy sprzeciwiają się mordowaniu zwierząt dla zabawy nie są ludzmi, kto z Was pójdzie do lasu i zastrzeli sarnę, dla mnie spotkanie jej w lesie jest wielkim przeżyciem, oczywiście dzikiej i wolnej, myśliwi dokarmiają zwierzynę wokół ambon, a pozniej w łatwy sposob mordują, po co im te piorka przy kapeluszach i trąbki, jakieś chore to wszystko, wystarczy popatrzeć na ich gęby, żeby wiedzieć, kto to to jest.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-15 07:40:08

  Trzymam kciuki za LPP i jestem całym sercem z ludźmi walczacymi z sadyzmem nad zwierzętami. No nie ma co ukrywać że w szeregach myślowych większość członków to zwykli sadysci i psychopaci. Wykryte działania pseudo myślowych w pełni potwierdzają ten fakt. To czy fundacja zbiera kasę czy nie gowno myślowych to obchodzi. Chce płacić to bede płacić przede wszystkim po to żeby ujawniać wszystkie morderstwa zwierząt popełnione przez zwykłych prymitywnych ludzi nazywajacych się myśliwym i. Trochę szacunku do życia Panowie!!!!!! Wstyd mi za Was i za Wasze manipulacje.

 • Gość - niezalogowany 2019-01-15 10:30:47

  Trzymam kciuki za LPP i jestem całym sercem z ludźmi walczacymi z sadyzmem nad zwierzętami. No nie ma co ukrywać że w szeregach myślowych większość członków to zwykli sadysci i psychopaci. Wykryte działania pseudo myślowych w pełni potwierdzają ten fakt. To czy fundacja zbiera kasę czy nie gowno myślowych to obchodzi. Chce płacić to bede płacić przede wszystkim po to żeby ujawniać wszystkie morderstwa zwierząt popełnione przez zwykłych prymitywnych ludzi nazywajacych się myśliwym i. Trochę szacunku do życia Panowie!!!!!! Wstyd mi za Was i za Wasze manipulacje.

 • Ekkaia - niezalogowany 2019-01-16 16:50:34

  Sadyzm to ciezka sprawa. Najczęściej myśliwi mieli kogoś w strukturach w rodzinie a jak tatuś mordowal to i synek bedzie. Subiektywnie do mnie to ciezka patologia i ludzie niebezpieczni którzy opluka każdego żeby moc odebrać życie. A gadanie,ze bez myśliwych to to i tamt to zwykla bzdura. Spędzam ok 50h tygodniowo w terenie i mogę szczerze napisz,ze dla nie to są mordercy którzy działają zgodnie z chorym prawem. Mroczna strona ludzkiej natury, nie znam nikogo kto by bez problemowo zabijal i nie pochodził ze środowisk patologicznych. Chorzy ludzie ktorym trzeba moze pomoc? Człowiek nie powinien sie karmić śmiercią

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Skup Aut Białystok 24/7 od

TEL:578-900-535 TEL:578-900-535 *OFERUJEMY NAJLEPSZE NAJWYŻSZE CENY NA PODLASIU! *PRACUJEMY 24/7 SKUP AUT CAŁE PODLASIE!!! WSZYSTKIE..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez ddb24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Grupa Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Białystok 15-866, Zagumienna 9/1/47

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"