9°C pochmurno z przejaśnieniami

Skup aut Białystok

Motoryzacja, Białystok - zdjęcie, fotografia

SKUP AUT BIAŁYSTOK, dojazd do klienta ? Darmowa wycena ? Nie, dziękuje…

Skup samochodów w Białymstoku to od dawna znane przedsięwzięcie. W każdym nawet małym mieście istnieje firma zajmująca się skupem samochodów używanych. Niektórzy ograniczają się wyłącznie do zakupu samochodów używanych do określanej kwoty, inni skupują samochody stare, nowe, całe i powypadkowe. O ile ta pierwsza grupa przedsiębiorców skupuje tylko samochody używane, o tyle przy większych kwotach płaci niżej, aby zabezpieczać własne interesy. Z reguły nie opłaca się sprzedawać firmom samochodów osobowych powyżej 5 tysięcy złotych. Wyjątkiem jest potrzeba zdobycia szybkiej gotówki.

Który skup aut za gotówkę w Białymstoku? Na co uważać ?

Na pewno należy wystrzegać się nieuczciwych handlarzy dojeżdżających na miejsce do klienta i oferujących darmową wycenę. Zwykle nie są to nawet firmy, tylko osoby fizyczne bądź podające się za przedstawiciela jakiejś znanej firmy. W przypadku sprzedaży auta takiej osobie, sprzedawca może borykać się w przyszłości z dużymi problemami jak np. konieczność opłacania składki OC za auto, którego już się pozbył, brak możliwości wyrejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji, w przypadku gdy nieuczciwy „handlarz” na miejscu wystawia zaświadczenie o złomowaniu lub obiecuje, że dośle dokumenty, a później znika. Najczęściej takie osoby nie mają nic wspólnego ze Stacją Demontażu Pojazdu, a wystawiane przez nie zaświadczenie jest fałszywe. W takim przypadku samochód często nielegalnie rozbierany jest na części i sprzedawany w różnych częściach Polski i popularnych serwisach aukcyjnych. Pamiętajmy, aby zawsze sprawdzać dokładnie czy owe firmy istnieją i czy dysponują odpowiednimi pozwoleniami na odbiór samochodów, w przeciwnym przypadku, możemy niejednokrotnie paść ofiarą oszustów ! Ale kto ma czas na dokładnie sprawdzenie osoby, która przyjeżdża kupić od nas auto, przy czym zawsze się śpieszy ?

Najlepiej udać się do sprawdzonych firm posiadających swoją fizyczną siedzibę i uniknąć problemów. Jednym z takich przedsiębiorstw w Białymstoku jest np. firma UNIWERSTAL z siedzibą przy ul. Popiełuszki 113 (obok przejazdu kolejowego) Jest to niewątpliwie największa firma tego typu z uwagi na swój kompleksowy charakter. Można tam nie tylko sprzedać swoje auto za gotówkę, ale też kupić tanie używane części samochodowe, pochodzące z demontażu tzw. AUTOSZROT CZĘŚCI BIAŁYSTOK. Firma ta posiada bowiem własną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie wydaje legalne zaświadczenia o złomowaniu  samochodów w Białymstoku. Jest to niewątpliwie legalna firma z tradycjami, a dzięki minimalnym narzutom, które stosuje na zakupione samochody, można tam kupić TANIE AUTO !

 

Skup aut Białystok komentarze opinie

  • gość 2018-01-08 19:51:03

    Bardzo dobra firma ! Kupiłem tam akurat auto i jestem bardzo zadowolona z zakupu

  • gość 2018-06-13 14:34:44

    Jeśli ktoś ma starą toyotę lub mercedesa to warto zajrzeć tutaj: Skup mercedesów http://www.skupautsamochodow.pl/mercedes/ Skup Toyot http://www.skupautsamochodow.pl/toyota/

  • gość 2018-10-04 20:39:05

    DOBRA FIRMA, dużo płacą. Sprawdźcie na www.uniwerstal.pl

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na ddb24.pl