9°C pochmurno z przejaśnieniami

Gdzie sprzedać złom ? Białystok i okolice...

W Białystoku jest kilkadziesiąt firm zajmujących się obkóbką metali. Wiele z nich produkuje własne wyroby. Przedsiębiorstwa w klastrze i całej białostockiej branży prężnie się rozwijają. Sektor zatrudnia kilka tysięcy pracowników pracowników, co stanowi znaczne koszty utrzymania przedsiębiorstw. Takie działanie wymusza na białostockich firmach oszczędności. Aby niwelować straty  być np. sprzedaż odpadów poprodukcyjnych powstałych w skutek toczenia, wykrwania i obróbki stali. Nasuwa się tutaj pytanie gdzie sprzedawać, aby oszczędności były jak największe ? Odpowiedź jest prosta większość firm stawia na przedsiębiorstwo UNIWERSTAL. 

UNIWERSTAL to kompleksowa firma działająca w branży surowców wtórnych. Zajmujemy się przerobem, odzyskiem i recyklingiem złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych. Posiadamy nowoczesną Stację Demontażu Pojazdów, gdzie dziennie demontujemy do kilkudziesięciu aut. Polecamy swoje usługi w zakresie cięcia, załadunku i wywozu złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych w ilościach hurtowych. Działamy w obrębie Białegostoku i województwa podlaskiego. Podstawiamy kontenery na złom. Odbieramy złom poprodukcyjny z największych przedsiębiorstw na terenie Podlasia. ZŁOM PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ NA WADZĘ W NASZEJ GŁÓWNEJ SIEDZIBIE przy ul. POPIEŁUSZKI 113 Usługi jakie świadczymy to między innymi:

SKUP ZŁOMU STALOWEGO i SKUP ŻELIWA HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni dostawca złomu do hut polskich i zagranicznych. SKUP METALI KOLOROWYCH - Aluminium - puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp. SKUP AKUMULATORÓW Białystok, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KABLI W IZOLACJI SPRZEDAŻ STALI UŻYTKOWEJ Z DEMONTAŻU - kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych.... SPRZEDAŻ UŻYWANYCH CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH z DEMONTAŻU - najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory) SKUP AUT BIAŁYSTOK - SKUP AUT NADAJĄCYCH SIĘ DO DALSZEJ JAZDY do 3000 złotych. Gwarantujemy odkupienie samochodów w oparciu o zawarcie umowy kupna - sprzedaży. niezależnie od ich stanu, marki czy roku produkcji. Przyjmujemy pojazdy bez ubezpieczenia czy przeglądu. Płacimy gotówką, kwestie formalne ograniczamy do absolutnego minimum W przypadku, gdy Państwa samochód nie będzie nadawał się do ekspolatacji wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu w naszej Stacji Demontażu Pojazdów ZŁOMOWANIE AUT BIAŁYSTOK - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy. SKUP MASZYN ROLNICZYCH I PRZEMYSŁOWYCH – Kupujemy wszystkie maszyny rolnicze i przemysłowe, na złom i do ponownego użytku. Kupujemy wózki widłowe, koparki, ładowarki, kombajny, maszyny ciężkie i lekkie, linie przemysłowe i transportowe. Wystawiamy Karty Przekazania Odpadów, podpisujemy umowy na odbiór złomu z Przedsiębiorstw - tylko u nas mają państwo gwarancje braku problemów przy kontrolach ! Posiadamy wszystkie zezwolenia, również transportowe. BIAŁYSTOK, ul. POPIEŁUSZKI 113 "UNIWERSTAL" SKUP ZŁOMU I STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW W BIAŁYMSTOKU !

 


 


Gdzie sprzedać złom ? Białystok i okolice... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się