13°C rozproszone chmury

SKUP MIEDZI BIAŁYSTOK - Skup złomu miedzi !

SKUP MIEDZI BIAŁYSTOK Wstęp Często zdarza nam się posiadać różnego rodzaju złom miedzi w domach, gospodarstwach czy firmach. Zdarza się też wymieniać instalację elektryczne, rozbierać stare domu, garaże. Często po takiego typu remontach zostaje nam dużo złomu pokablowego, a także często zdarza się blacha miedziana na dachu. Warto taki surowiec sprzedawać, gdyż jest to jeden z najdroższych popularnych metali przyjmowanych na skupach złomu w Białymstoku. Cena miedzi Białystok

Cena miedzi w Białymsotku waha się w zależności od jej gatunku od 17-25 złotych. Najdroższa z reguły jest miedź millbera, jest to najlepszy gatunek miedzi. Zdarza się, że posiadamy obrane kable elektryczne - wtedy jest to miedź pokablowa lub elektryczna. Najtańsza z reguły jest miedź palona. Są to wypalane kable o różnej grubości. Miedź można poznać po jej charakterystycznym "miedzianym kolorze" czasami wpadającym w czerwień, czasami w brąz - w zależności od gatunku. 

Gdzie w Białymstoku sprzedawać miedź ?

Oczywiście gdy mamy sprzedawać miedź warto sprawdzić firmę Uniwerstal, Skup złomu Białystok Popiełuszki 113 ! Jest to jedna z największych firm zajmujących się skupem miedzi oraz innych metali kolorowych tj:

  • -ALUMINIUM
  • -MOSIĄDZ
  • -OŁÓW
  • -ZNAL itp. 

Firma zajmuje się hurtowym skupem metali kolorowych, złomu żeliwnego i stalowego. Oczywiście można tutaj tez sprzedać ilości detaliczne np. 2 kg miedzi. Przedsiębiorstwo posiada wagi elektroniczne, a za towar detaliczny płaci najwięcej wśród skupów w Białymstoku. 

 

SKUP MIEDZI BIAŁYSTOK - Skup złomu miedzi ! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się