Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Bartosz Kamin - blog 03/08/2018 19:15

Pokazy powietrzne, akrobacje i wyjątkowe samoloty powodują, iż na Air Show do Radomia każdego roku zjeżdżają setki osób. Pojawiają się miłośnicy lotnictwa, jak również ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet publiczności. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się niesamowicie szybko, a Air Show 2018 startuje już 25 sierpnia.
25 i 26 dzień sierpnia to ważne święto dla osób związanych  z lotnictwem, zarówno profesjonalnie oraz amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, i dodatkowo obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie specjalna odsłona, na jaką organizatorzy przygotowali również specjalne niespodzianki.


W programie imprezy zaplanowano pokazy pilotów z ponad dwudziestu Państw Europy i Świata. Pośród powietrznych znakomitości pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Jakiekolwiek osoby, jakie zjawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały możliwość oklaskiwać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wspólnie z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w narodowe barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Wolności. To będzie pierwszy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy lotnicze w Radomiu będą w tym roku wyjątkowe. Dwa dni pełne akrobacji, spotkań z najlepszymi pilotami oraz okazja obejrzenia samolotów, które na co dzień nie są dostępne. Ponadto to czas, w którym startujący razem będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Pełny program Air Show 2018 Radom widoczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy przestrzegają przed zakupem biletów z nieznanych źródeł. Jedynym miejscem, gdzie oferowane są bilety na pokazy jest serwis ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to znakomity pomysł na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie i intensywnie. Oprócz pokazów w powietrzu utworzone będą także miejsca, na jakich eksperci opowiedzą historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne i kąciki dla dzieci zapewniają sporą dawkę wiedzy i zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem lub opiekunem prawnym, który posiada bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Kup bilet już dzisiaj i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wyżej poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest pozytywnym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią legendy polskiego lotnictwa. Poznaj bohaterów i tych, którzy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Zapewniamy ponadczasowe emocje. Zabierz najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

Reklama

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

  • Paweł - niezalogowany 2018-08-04 14:39:26

    Nie prawda bo Dreamlinera nie będzie a 737 poprostu obiecali a nie wyszło . Ja polecam przyjachać w Piątek piloci pozwalają sobie na więcej, niżej latają nawet low pass jest robiony aż do płota do granicy lotniska

  • GośćJ49 - niezalogowany 2018-08-05 15:28:05

    A gdzie chociaż jeden samolot na którym walczyli Polacy. Takie maszyny bywały na podrzednych pokazach. Organizatorzy w d...e mają nasza chwalebne historie lotników z dywizjonow latających na spitfire hurricane, P-51,mosqito. Lancaster,welington, B-24,B-25 itd.Nikt nie pyta narodu co chciałby zobaczyć w setną rocznicę odzyskania niepodległości.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama