Rozszerzenia domen .computer, .condos oraz .construction

Bartosz Kamin - blog 27/01/2019 15:25

Nowe rozszerzenia domenowe. Jeszcze bardziej skierowane do konkretnych dziedzin biznesu.

Domena .computer

Branża informatyczna rozwija się praktycznie z każdym dniem. Codziennie wręcz możemy znaleźć informacje o nowych możliwościach dzisiejszych komputerów czy też o najnowszym oprogramowaniu. Poza typowym i codziennym używaniem komputerów, .computer zapewnia również rozszerzony obszar nazw domen dla osób, grup i firm, które wspierają przemysł komputerowy – są to między innymi różnego rodzaju warsztaty naprawcze, programiści, twórcy oprogramowania, historycy, recenzenci, krytycy, czasopisma techniczne, branżowe źródła wiadomości i inne. Domena ta, została stworzona z myślą o firmach zajmu, które zajmują się usługami informatycznymi i IT, właścicielach serwisów komputerowych i technologicznych, producentach komputerów i akcesoriów, programistach oraz o osobach, których informatyka jest prawdziwą pasją. Każda firma lub osoba fizyczna może zarejestrować domenę .computer na Cal.pl, co czyni ją doskonałą opcją do reprezentowania tej różnorodnej branży.

Domena .condos

Domena .condos zapewnia bardzo potrzebny obszar nazw domen dla  rozwijającego się rynku, i pozwala najemcom, sprzedawcom, kupującym, brokerom, pośrednikom w handlu nieruchomościami i projektantom stworzyć wirtualne centrum dla wszystkiego co z tym związane. Domena dedykowana jest w szczególności dla osób, które: prowadzą biuro architektoniczne, posiadają biuro nieruchomości, wynajmują prywatnie mieszkania czy też zajmują się aranżacją wnętrz. Domena ta jest dostępna dla każdej osoby lub firmy i może być używany w dowolnym celu. Nieważne więc, czy budujesz, wynajmujesz lub sprzedajesz mieszkania – domena ta została stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej mamy okazje zachęcić potencjalnych kupców lub też dotrzeć do potencjalnych lokatorów w Internecie.

Domena .construction

Projektowanie, budowanie oraz sprzedaż - wymagają specjalistycznego podejścia.

Międzynarodowy przemysł budowlany to rynek, który zapewnia setki tysięcy miejsc pracy oraz składa się z wielu różnych sektorów. Domena .construction zapewnia rozpoznawalną i istotną TLD do celów promocji, marketingu, sieci, komunikacji czy planowania. Domena ta, została dedykowana dla: deweloperów; firm budowlanych; architektów; firmom, oferujących konstrukcje stalowe oraz firm, które oferują usługi w zakresie infrastruktury. Domena może zostać zarejestrowana przez dowolną osobę lub firmę, dzięki czemu TLD jest elastyczny, unikalny i wszechstronny.

Zarejestruj domenę na https://www.cal.pl/domena-construction

Rozszerzenia domen .computer, .condos oraz .construction komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie
Reklama
 Reklama